پیدایش آرسین پایپ


شرکت پیمان بسپار آرسین (آرسین پایپ) در سال 1389 با انگیزه ی ایجاد تحول در صنعت تاسیسات ( تولید لوله های پنج لایه، اتصالات برنجی، لوله و اتصالات تک لایه ) و گسترش آن به خارج از مرزهای کشور تاسیس گردید. امروز پس از گذشت حدود 14 سال ، به عنوان یکی از فعال ترین و معتبرترین تولیدکنندگان لوله و اتصالات در کشور همواره این افتخار را داشته است تا در بخش عظیمی از پروژه های ساختمانی کشور حضوری پررنگ داشته باشد و با تعهد به کیفیت و نوآوری و با اتکا به سابقه ی درخشان خود ، نامی قابل اطمینان در این عرصه باشد. این مجموعه با اتکا به دانش و تجربه بالای متخصصان بومی و استفاده از تجهیزات و فناوری های روز دنیا ، همواره نقشی مهم در عرصه تولید ملی ایفا کرده و با این پشتوانه، محصولاتی قابل رقابت با برترین های کشور ارائه داده است و با افتخار این محصولات در کشورهای همجوار مورد استفاده قرار می گیرند.

آرسین پایپ با سالها تجربه در زمینه تولید، سبد کاملی از محصولات متنوع شامل لوله های پنج لایه، لوله های تک لایه، لوله های تک لایه PEX اتصالات تک لایه،  شیر آلات برنجی،  اتصالات کوپلی، اتصالات پرسی، اتصالات رزوه ای، کلکتور و جعبه های کلکتور را در تنوع و سایزهای مختلف تولید و پاسخگوی نیاز مشتریان خود می باشد.

 LOREM IPSUM DOLOR SIT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla mauris dolor, gravida a varius blandit.


Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend erat at justo fringilla imperdiet id ac magna. Suspendisse vel facilisis odio, at ornare nibh.


READ MORE CONTACT US
 
HISTORY

OUR TEAM

ALIQUAM SEM

Karen
Donut

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

NULLA QUAM

Mike
McKenzie

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

LECTUS FELIS

Paul
Shepherd

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com

NULLAM WISI

Kevin
Perry

+61 (0) 383 766 284
noreply@envato.com